5XXL Elite – rewolucja w budowaniu masy mięśniowej czy zwykłe oszustwo? Suplement diety 5XXL Elite dedykowany jest wszystkim tym, którzy pragną dość szybko zbudować masę mięśniową. Producent przekonuje, iż 30-dniowa kuracja tym specyfikiem jest w stanie zdziałać cuda – znacząco wyrzeźbić sylwetkę. Zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania, 5XXL Elite został stworzony na bazie odpowiednio zbilansowanych, naturalnych składników. W środku znajdziemy takie „perełki” jak l-arginina, beta-alanina, guarana, kofeina, a przede wszystkim specjalna odmiana kreatyny.

5xxxleliteSuplement diety 5XXL Elite był swojego czasu niezwykle popularny. Niestety, po miesiącu regularnego spożycia, a nawet po dłuższym czasie, mężczyźni nie zauważali żadnych efektów. W internecie przeczytać możemy niezliczoną ilość negatywnych opinii, wyraźnie wskazujących, że 5XXL Elite nie działa na przyrost masy mięśniowej. Ci, którzy przetestowali produkt zauważyli jednak znaczący spadek tkanki tłuszczowej. Docelowo, nie jest to jednak specyfik na odchudzanie, dlatego też można wnioskować, iż najzwyczajniej w świecie jest on trefny. Większość osób, które spożywały 5XXL Elite narzeka również na cenę suplementu. Obecnie jego koszty oscylują w granicach 150 złotych.

Mimo wspomnianego już naturalnego składu (l-arginina, beta-alanina, guarana, kofeina, a przede wszystkim specjalna odmiana kreatyny) suplement diety 5XXL Elite nie przynosi zatem żadnych oczekiwanych efektów.

Panowie, którzy zażywali 5XXL Elite skusili się również na zakup suplementu diety Mass Extreme. W porównaniu do poprzedniego, specyfik ten okazał się znacznie bardziej skuteczny. Kapsułki o których mowa są również dedykowane na przyrost masy mięśniowej.

Jak działa Mass Extreme?

Mass Extreme zawiera innowacyjną formułę Pro Growth Active oraz Massive Testo Activator. To jednak nie koniec. W środku znajdziemy również starannie dobrane składniki, w tym: kwas suple_040-1fosfatydowy oraz 5’-Deoksy-Adenozylokobalaminę. W porównaniu do 5XXL, regularne spożywanie Mass Extreme daje wymierne korzyści. Ci, którzy stosowali ten suplement diety zaobserwowali u siebie wyraźny wzrost masy mięśniowej – nie o 10 proc. nie o 20 proc., a o ponad 90 proc. Oprócz kwestii związanych z szeroko pojętymi mięśniami, Mass Extreme ma znaczny wpływ wzrost siły, a także wytrzymałość. Panowie, którzy wspomagali się omawianym suplementem twierdzą, że po jego spożyciu mogą wykonać nawet kilka raz więcej powtórzeń, aniżeli dotychczas. Suplement wpływa nie tylko na rzeźbę, ale również na ogólną kondycję organizmu, w tym znacząco zmniejsza zmęczenie po treningu.

Mass Extreme to suplement, którego pozytywne działanie zostało potwierdzone przez kulturystów, sportowców i zwykłe osoby, dbające o własne ciało na całym świecie. Co więcej, liczne badania i testy wykluczyły jakiekolwiek zagrożenie związane z regularnym spożywaniem tego specyfiku. Można zatem powiedzieć, iż Mass Extreme jest nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny dla naszego organizmu. Jako że w Polsce nie jest on jeszcze zbyt popularny, większość opinii na jego temat znajdziemy na forach anglojęzycznych.

massextreme

Cena Mass Extreme nie różni znacznie od cent 5XXL Elite. Dodatkowo suplement ten zawiera więcej naturalnych, bezpiecznych dla organizmu, a zarazem wielce użytecznych przy budowie masy mięśniowej składników – oprócz wyżej wymienionych: magnez, witaminę B6, cynk, ekstrakt korzenia maca, kwas 4-Amino Butanowy, Ekstrakt Fenugreek, Kwas D-Asparaginowy.

Uwaga! Mass Extreme jako jeden z niewielu suplementów diety, został objęty aż 90-dniową gwarancją. To kolejna rzecz, która świadczy o jego niezawodności i bezpieczeństwie! Produkt można kupić wyłącznie na oficjalnej stronie producenta.

Oferta specjalna dla czytelników opinionek.pl – Zamów 3 opakowania, a kolejne 3 otrzymasz za DARMO!

 

Rating: 5.0. From 1 vote.
Please wait...

Dodaj komentarz