Quick Speak – Sposób na Naukę Języków Obcych. Czy to Skuteczna Metoda?

Chęć władania językami obcymi dziś już nikogo nie dziwi. Znajomości języka angielskiego czy niemieckiego oczekuje się nawet od kandydatów, którzy mają pracować na niezbyt wymagających stanowiskach w polskich firmach. Dlatego niektórzy zastanawiają się na podjęciem nauki w tym zakresie. Obecnie metod nauki obcych języków jest wiele, ale nie wszystkie są skuteczne. Ostatnimi czasy wielu ludzi zwraca uwagę na Quick Speak. Tylko pytanie – czy to faktycznie działa?

Quick Speak – metoda, którą stworzył Christian Olson

W internecie, można przeczytać artykuł, w którym mówi się o tym, że Christian Olson w bardzo krótkim czasie opanował aż 23 języki obce. W jego treści opisuje tę skuteczną metodę. To właśnie ten znany w sieci poliglota opracował kurs trwający dwa tygodnie, którego zadaniem jest przyspieszenie i usprawnienie nauki dowolnego języka. Jednak co do skuteczności tego kursu mamy bardzo duże wątpliwości. Na takie myślenie naprowadziły nas dość negatywne opinie osób, które miały okazję odbyć kurs kończący się wielkim niepowodzeniem. Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że nie ma zbyt wielu informacji na temat jego twórcy. Czyżby w ogóle nie istniał?

Quick Speak – na czym to polega?

Quick Speak to metoda, którą opracował Christian Olson. To on podkreśla, że jego niesamowita metoda nauki języków obcych uaktywnia obszary w mózgu, co sprawia, że ten pracuje aż pięć razy wydajniej. Dlatego zdaniem danego eksperta uczący się języka obcego zgodnie z jego metodą,  przez dwa tygodnie jest w stanie nauczyć się tyle, co ktoś inny przez cały rok. To również jest co najmniej dziwne, ponieważ naukowcy podkreślają, iż jest to w zasadzie niemożliwe.

Quick Speak – kilka opinii

Opinie, jakie dziś można znaleźć w sieci na temat kursu Quick Speak nie do końca są pozytywne, a właściwie to praktycznie wszystkie wiążą się z ogromnym rozczarowaniem. W związku z tym, jeżeli coś nie prowadzi do oczekiwanego skutku, to nie ma sensu tego stosować. Dlatego wielu ludzi po prostu nie poleca danej metody. Ale oczywiście każdy może mieć własne zdanie, a nawet wyrazić swoją opinię pod tym artykułem.

Efekty stosowania kursu Quick Speak

Osoby, które miały okazję z niego korzystać informują, że nie zauważyli żadnych efektów. Niektórzy też wspominają, iż owszem, co nieco się nauczyli, ale potrzebowali zdecydowanie więcej czasu. Także zdania są podzielone i różne, ale i tak zwykle sprowadzają się do jednego – że kurs nie jest skuteczny, a już na pewno nie tak, jak mówi o tym sam Christian Olson.

Właśnie dlatego postanowiliśmy zaproponować Wam coś innego – metodę, która faktycznie działa. Przynajmniej w sieci cieszy się dużym powodzeniem. Chodzi tu o nowoczesną platformę Ling Intelligence. Szczegóły i informacje na jej temat znajdziecie w internecie. Warto jednak dodać, że osoby, które miały okazję korzystać z jej funkcjonalności, pierwsze efekty widziały już po kilku dniach. Warto sprawdzić, czy ta metoda działa na wszystkich jednakowo.

Rating: 2.8/5. From 5 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *