XForm Complex – Kapsułki na Rzeźbę. Czy Działają?

Niechaj nie zmyli nas nazwa – X-Form Complex to nowa, ulepszona formuła powszechnie znanego suplementu diety 5XXL Elite. W opakowaniu znajdziemy 30 kapsułek, które starczają na miesięczną kurację. Co wyjątkowego kryje w sobie X-Form Complex? Zgodnie z informacją od producenta, a także wiadomościami pozyskanymi od innych osób, które stosowały specyfik, można wywnioskować, że X-Form Complex pozwala nam zdobyć nawet 11 kg mięśni w miesiąc. To jednak nie koniec…

X-Form Complex działa nie tylko na przyrost masy mięśniowej (do 11 kg w 30 dni), ale również wpływa na rzeźbę ciała – brzucha, ramion, nóg i pleców, poprawia ogólną kondycję organizmu, a także dostarcza nam niezliczone ilości energii (przynajmniej znaczne więcej, aniżeli bez spożywania suplementu).

X-Form Complex, podobnie jak 5XXL Elite składa się z naturalnych składników, w tym: skondensowanej odmiany l-argininy, beta-alaniny, guarany, kofeiny bezwodnej, a także starannie dobranejxformcomplex kreatyny. Docelowo wszystkie wymienione wyżej składniki działają na przyrost masy mięśniowej, likwidację tłuszczu, wzrost metabolizmu oraz energii etc.

Wbrew pozorom X-Form Complex nie cieszy się pozytywną opinią wśród mężczyzn dbających o sylwetkę. Większość osób regularnie spożywających suplement zauważyło, że przyrost masy mięśniowej nie jest wcale tak duży, jak zapowiada producent. Panowie twierdzą, że wraz z regularnym treningiem udało się im zyskać prawie 4 kg mięśni. Niestety, jest to niewiele w porównaniu do tego, co docelową mają nam zapewnić tabletki (11 kg w miesiąc). Dodatkowo niektóre osoby odnotowały po spożyciu X-Form Complex efekty uboczne w postaci zawrotów głowy oraz nudności.

Ci sami panowie, którzy wskazali, że nie są zadowoleni z działania X-Form Complex, zauważyli, że świetnym suplementem diety na przyrost masy mięśniowej jest Mass Extreme. Mass Extreme posiada znacznie lepszy, bardziej dopracowany skład. Całość oparta została na innowacyjnej formule Pro Growth Active + Massive Testo Activator. W środku znajdziemy: kwas fosfatydowy, 5’-Deoksy-Adenozylokobalaminę, kwas D-Asparaginowy, Ekstrakt Fenugreek, a także Kwas 4-Amino Butanowy, Ekstrakt Korzenia Maca, cynk, magnez i witaminę B6.

Mass Extreme pozwala znacząco zwiększyć masę mięśniową u osób, które regularnie ćwiczą na siłowni, dodaje znacznie więcej energii oraz mocy – pozwala na wykonywanie większej liczby serii oraz powtórzeń, zwiększa wytrzymałość, a także wpływa na ogólny wygląd sylwetki – podkreśla rzeźbę. To, co warto podkreślić to to, że Mass Extreme jest skuteczny tylko wtedy, kiedy wykonujemy wysiłek fizyczny, a więc rzeczywiście regularnie uczęszczamy na siłownie. Zażywanie samego suplementu bez tzn. „bodźca zapalnego” nie przyniesie nam żadnych efektów.

suple_040-1Mass Extreme cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród amatorów sportów siłowych, ale również kulturystów. Produkt ten przeszedł szereg testów i badań, również w Polsce, które wykluczyły jakiekolwiek skutki uboczne związane z jego regularnym przyjmowaniem. Całość jest w pełni bezpieczna za sprawą swojego naturalnego, odpowiednio dobranego składu [Produkt jest dostępny wyłącznie na oficjalnej stronie producenta]

Panowie, którzy spożywali Mass Extreme przez co najmniej miesiąc zauważyli wyraźny przyrost masy mięśniowej, dużo większy aniżeli w przypadku X-Form Complex. Regularne zażywanie suplementu diety połączone z wysiłkiem fizycznym pozwala uzyskać nawet kilkanaście kilogramów masy mięśniowej.

Mass Extreme różni się od innych suplementów diety tym, że w przypadku tego specyfiku producent oferuje aż 90-dniową gwarancję. Jeżeli w tym czasie nie zauważymy wyraźnej poprawy w zakresie naszej masy mięśniowej, możemy odesłać produkt i otrzymać zwrot pieniędzy.
Uwaga! Zamów 3 opakowania, a producent gwarantuje Ci otrzymanie kolejnych 3 GRATIS

Rating: 3.6. From 10 votes.
Please wait...

6 thoughts on “XForm Complex – Kapsułki na Rzeźbę. Czy Działają?

 • 23 listopada 2016 at 14:05
  Permalink

  Xform complex nie działa :/ na początku sierpnia postanowiłem zacząć regularnie stosować ten produkt niestety bez większych efektów..jeden plus produktu to fakt, że czułem więcej energii dlatego treningi nie były dla mnie męczące.

  Rating: 3.7. From 3 votes.
  Please wait...
 • 20 grudnia 2016 at 16:06
  Permalink

  Niestety po miesięcznej kuracji mogę powiedzieć że środek bardzo kiepski… czuć troszeczkę więcej pary ale … waga stoi jak stała. Siłownia, basen, bieganie regularnie. Lepsza zwykła kreatyna + i jakiś izo. Pozdrawiam.

  Rating: 4.0. From 2 votes.
  Please wait...
 • 22 grudnia 2016 at 11:54
  Permalink

  Potwierdzam nie ma efektow . To sa zwykle przedtreningowki .

  Rating: 5.0. From 1 vote.
  Please wait...
 • 29 grudnia 2016 at 06:11
  Permalink

  Regularne treningi 3-4 razy w tygodniu i nic..oprócz zwiększenia siły..dlatego szukałem odpowiedniej suplementacji, która pomoże mi poprawić moją rzeźbę i zdecydowałem się na xform complex, ale kasa wywalona w błoto..żadnych efektów.

  Rating: 4.0. From 2 votes.
  Please wait...
 • 30 grudnia 2016 at 12:34
  Permalink

  Xform Complex sam w sobie nie jest zły.. ale wielkich efektów nie osiągnąłem. Na rynku można znaleźć zdecydowanie lepsze produktu. Nie wypowiem się na temat Mass Extreme, ponieważ nigdy nie stosowałem tego produktu.

  Rating: 5.0. From 3 votes.
  Please wait...
 • 31 grudnia 2016 at 16:06
  Permalink

  Mass Extreme to chyba obecnie najlepszy produkt 🙂 Stosuje go od 3 miesięcy i w znacznym stopniu poprawiłem swoje rzeźbę, oczywiście suple suplami trening trzeba cisnąć regularnie innej opcji nie ma jeżeli chce się uzyskać świetną sylwetkę.

  Rating: 3.0. From 3 votes.
  Please wait...

Dodaj komentarz